مدیر کل جدید منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور، سعید جاویدبخت به عنوان مدیر کل جدید منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
مدیر کل جدید منابع طبیعی استان یزد منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر مسعود منصور رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور، مهندس کمال کریمی زارچی به عنوان سرپرست اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان یزد منصوب شد.
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد
در حکمی از سوی مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، رضا بیانی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد.
تقدیر رئیس سازمان منابع‌طبیعی از دانش آموز ابتدایی
دانش آمور اول ابتدایی اقلید فارس که حس کودکانه خود را پاکیزه ساختن طبیعت از زباله می‌داند و حفظ جنگل و درخت را در دفتر فعالیت های نوروزی، نقاشی و انشاء کرده است مورد توجه رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور قرار گرفت.
پیام روز
ارتباط مستقیم با رئیس مرکز
مقالات و یادداشت ها
انتشارات
نظر سنجی
به نظر شما این سایت چقدر توانسته است جوابگوی نیازهای شما باشد؟
آمار بازدید از سایت
بازدید روز : 0
بازدید کل : 0
آخرین بروزرسانی:
28 ارديبهشت 1401 ساعت 11:41
اخبار
ساداتی نژاد به عنوان "رئیس کارگروه ملی بیابان زدایی منصوب شد | بازدید :86
رئیس جمهور با صدور حکمی سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی را به عنوان "رئیس کارگروه ملی بیابان زدایی" منصوب کرد.
مدیرکل منابع طبیعی خوزستان معرفی شد | بازدید :208
مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور روز شنبه در حکمی سید محمد تقی سجادی را به عنوان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان معرفی کرد.
انتصاب در مجتمع آموزش منابع طبیعی و آبخیزداری مهندس ساعی (کلارآباد) | بازدید :201
مهندس نادعلی محمدپور رییس مجتمع آموزش و توانمندسازی بهره برداران منابع طبیعی و آبخیزداری مهندس ساعی(کلارآباد) طی حکمی بهروز امینی را به عنوان معاون آموزشی مجتمع منصوب کرد.
سرپرست جدید اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل منصوب شد | بازدید :174
با حکم رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، محمود قلیزاده به عنوان سرپرست اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل منصوب شد.
آخرین جلسه شورای هماهنگی مجتمع، تجلیل و تقدیراز بازنشستگان و یک انتصاب جدید در مجتمع آموزش و توانمندسازی بهره برداران منابع طبیعی و آبخیزداری مرحوم مهندس ساعی(کلارآباد) | بازدید :195
آخرین جلسه شورای هماهنگی مجتمع، به همراه مراسم تجلیل و تقدیراز بازنشستگان عزیز، در روز دوشنبه مورخ 1399/12/25 با حضور ریاست محترم مجتمع، معاونین و سایر همکاران با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.
سرپرست جدید مجتمع آموزش و توانمندسازی بهره برداران منابع طبیعی و آبخیزداری مهندس ساعی (کلارآباد) معرفی شد. | بازدید :554
صبح امروز( دوشنبه ) با حکم مسعود منصور معاون وزیرجهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور مهندس نادعلی محمدپور به عنوان سرپرست جدید مجتمع آموزش و توانمندسازی بهره برداران منابع طبیعی و آبخیزداری مهندس ساعی (کلارآباد) منصوب شد.
نشست صمیمانه سرپرست مجتمع آموزشی منابع طبیعی مهندس ساعی (کلارآباد) مهندس محمد پور با جناب آقای دکتر علیرضا نور محمدی جانشین معاون برنامه ریزی، توسعه و مدیریت منابع سازمان جنگل ها در مجتمع آموزشی مهندس ساعی (کلارآباد) | بازدید :600
نشست صمیمانه سرپرست مجتمع آموزشی و توانمندسازی بهره برداران منابع طبیعی و آبخیزداری مهندس ساعی (کلارآباد) با جناب آقای دکتر علیرضا نورمحمدی جانشین معاون برنامه ریزی، توسعه و مدیریت منابع سازمان جنگل ها پیش از ظهر امروز در مجتمع آموزشی مهندس ساعی (کلارآباد) برگزار شد.
جلسه هم اندیشی در جهت حل و فصل مسائل مالی و اعتباری مرکز با سازمان مدیریت و برنامه ریزی و خزانه داری کل در استان مازندران | بازدید :320
صبح روز دوشنبه مورخ 99/08/19 مهندس نادعلی محمدپور سرپرست مجتمع آموزش و توانمندسازی بهره برداران منابع طبیعی و آبخیزداری مهندس ساعی (کلارآباد) جلسه هم اندیشی در جهت رفع حل و فصل مسائل مالی و اعتباری مرکز با سازمان مدیریت و برنامه ریزی و خزانه داری کل استان بصورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
بررسی سایه روشن های مالچ پاشی با حضور اساتید دانشگاه و بخش تحقیقات | بازدید :339
به گزارش خبرنگار مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، در این نشست، دکتر مسعود منصور حوزه ماموریتی و مدیریتی منابع طبیعی را بسیار وسیع و گسترده خواند که این وظایف به دلیل آمیختگی با مسایل اقتصادی و اجتماعی و بعضاً به دلیل تعارضات با منافع اشخاص و مردماز پیچیدگی های خاصی برخوردار است.
روابط عمومی خط مقدم تبیین اقدامات در حوزه منابع‌طبیعی و آبخیزداری است | بازدید :6
رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور، روابط عمومی‌ را خط مقدم تبیین اقدامات و عملکرد این سازمان دانست.
هم اکنون نشست مشترک آموزشی با حضور جناب آقای مهندس علیزاده معاون محترم دفتر آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی سازمان با مدیران دو مجتمع آموزشی دکتر جوانشیر و مهندس ساعی در مجتمع آموزشی مهندس ساعی (کلارآباد)  | بازدید :23
جلسه مشترک آموزشی با حضور جناب آقای مهندس علیزاده معاون محترم دفتر آموزش سازمان جنگلها و رییس محترم گروه آموزش، توانمندسازی نیروی انسانی دفتر با مدیران ، معاونین ، کارشناسان معین دو مجتمع آموزشی دکتر جوانشیر و مهندس ساعی در مجتمع آموزشی مهندس ساعی (کلارآباد) با محوریت تشریح برنامه های اجرایی بخش آموزش،ترویج، مشارکت های مردمی سازمان جنگلها صبح روز یکشنبه مورخ 1401/02/18 به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل سالن کنفرانس مجتمع آموزشی مهندس ساعی کلارآباد، برگزار گردید.
نگاهی و یادی / هفده سال پیش در چنین روزی ... | بازدید :8
مدیر کل جدید منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد | بازدید :19
طی حکمی از سوی دکتر مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور، سعید جاویدبخت به عنوان مدیر کل جدید منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
مدیر کل جدید منابع طبیعی استان یزد منصوب شد | بازدید :16
طی حکمی از سوی دکتر مسعود منصور رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور، مهندس کمال کریمی زارچی به عنوان سرپرست اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان یزد منصوب شد.
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد | بازدید :17
در حکمی از سوی مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، رضا بیانی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران منصوب شد.
تقدیر رئیس سازمان منابع‌طبیعی از دانش آموز ابتدایی | بازدید :15
دانش آمور اول ابتدایی اقلید فارس که حس کودکانه خود را پاکیزه ساختن طبیعت از زباله می‌داند و حفظ جنگل و درخت را در دفتر فعالیت های نوروزی، نقاشی و انشاء کرده است مورد توجه رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور قرار گرفت.
بعضی‌ها نمی‌دانند از این دنیا چه می‌خواهند؟! | بازدید :19
یادداشت / بعضی‌ها با نوشته‌ها و زخم زبان‌هایی که می‌زنند معلوم نیست از دنیا چه می‌خواهند و دنبال چه چیزی می‌گردند.
تامین تجهیزات حفاظتی جنگل‌ها در فروردین / تمام تجهیزات تولیدات داخل هستند | بازدید :21
با توجه به شرایط زیست محیطی ایران که در مناطق گوناگون اکوسیستم‌های متفاوتی دارد، هر منطقه به تجهیزات محافظتی خاص خود نیاز دارد و به گفته رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور تجهیزات مورد نیاز از تولیدات داخل از فروردین ماه ارائه خواهد شد.
پیام تبریک رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور به مناسبت فرا رسیدن بهار طبیعت | بازدید :17
دکتر مسعود منصور رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت پیامی صادر کرد.
رئیس جمهور در جمع فعالان و متخصصان حوزه محیط زیست و منابع طبیعی مازندران: کوتاهی در حفظ جنگل‌ها پذیرفته نیست/ باید از ساخت و ساز غیرمجاز در جنگل‌ها جلوگیری شود | بازدید :26
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه کوتاهی در صیانت از جنگل‌ها پذیرفته نیست، گفت: لازم است ساخت و ساز در درون جنگل‌ها که تخلف آشکار است به سرعت بررسی و از ادامه تخلفات ساختمانی در جنگل‌ها جلوگیری شود.
معاون آبخیزداری سازمان منابع طبیعی:۳۱ میلیون هکتار عملیات آبخیزداری در کشور اجرا شده است | بازدید :40
معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان سازمان منابع طبیعی گفت: تا پایان سال گذشته ۳۱ میلیون هکتار عملیات آبخیزداری در کشور اجرا و برای ۴۲ میلیون هکتار مطالعه انجام شده است.
مقابله با بیابانزایی با مشارکت مردم از رویکردهای سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری است | بازدید :39
رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور در سفر به خوزستان گفت: مقابله با بیابانزایی با مشارکت مردم و بخش غیر دولتی از رویکردهای سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری است.
860 نفر نیروی جدید از طریق آزمون وارد مجموعه منابع طبیعی می شوند | بازدید :43
مدیرکل دفتر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان منابع طبیعی کشور از ورود 860 نفر نیروی جدید با انجام آزمون به مجموعه منابع طبیعی خبرداد.
مناطق رویشی ایران
پیوندهای مفید
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اوقات شرعی
خبرگزاری ها
روزنامه ها