پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری دوره آموزشی نظارت و ارزشیابی پروژه ها و طرحهای منابع طبیعی در مجتمع آموزشی منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد
بازدید : 54 25 مرداد 1399 ساعت 10:13 شماره :75836

برگزاری دوره آموزشی نظارت و ارزشیابی پروژه ها و طرحهای منابع طبیعی در مجتمع آموزشی منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد

به منظور ارتقاء دانش و مهارت انسانی کارکنان سازمان برای افزایش کیفیت اجرای طرحها و پروژه ها و همچنین اثر بخشی آنها، کارگاه آموزشی دوره نظارت و ارزشیابی پروژه ها و طرحهای منابع طبیعی، بصورت مجازی و در قالب ویدئو کنفرانس در مجتمع آموزشی منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد برگزار شد.

کلیات مرتبط آشنایی فراگیران با مقوله نظارت و ارزشیابی طرحها و پروژه های منابع طبیعی در جهت ارتقاء راندمان طرحها و پروژه ها  از عمده مباحثی بود که توسط داوود تیماسی مدرس این دوره بازنشسته و معاون سابق دفتر برنامه ریزی و بودجه سازمان و سرپرست گروه ارزشیابی سازمان جنگل ها ارائه شد.

مدرس این دوره همچنین نظارت و ارزیابی طرح ها و پروژه های اجرا شده در بخش های مختلف فنی و اجرایی منابع طبیعی را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی روز سه شنبه و چهارشنبه مورخ 99/05/22,21 بخاطر رعایت قوانین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی (ویروس کرونا - کووید 19) بصورت مجازی و در قالب ویدئو کنفرانس با حضور کارشناسان ادارات منابع طبیعی استانها و دفاتر ستادی سازمان جنگل ها  برگزار شد. 


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :