پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات منابع طبیعی و امور اراضی در مجتمع آموزشی منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد
بازدید : 86 8 مرداد 1399 ساعت 9:59 شماره :75319

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات منابع طبیعی و امور اراضی در مجتمع آموزشی منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد

به منظور ارتقاء دانش و مهارت انسانی کارکنان سازمان برای حفظ و صیانت از منابع ملی کشور، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات منابع طبیعی و امور اراضی، بصورت مجازی و در قالب ویدئو کنفرانس در مجتمع آموزشی منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد برگزار شد.

 کلیات مرتبط آشنایی با قوانین و مقررات موضوعه منابع طبیعی از عمده مباحثی بود که توسط مصطفی نوری مدرس این دوره و کارشناس حقوقی سازمان جنگل ها ارائه شد.

مدرس این دوره آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به قانون ملی شدن جنگلها و مراتع، قانون حفاظت و حمایت از منابع طبیعی و آشنایی با تشخیص منابع طبیعی و مستثنیات و قوانین مربوطه را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی روز سه شنبه مورخ 99/05/07  بخاطر رعایت قوانین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی (ویروس کرونا - کووید 19) بصورت مجازی و در قالب ویدئو کنفرانس با حضور کارشناسان ادارات منابع طبیعی استانها و دفاتر ستادی سازمان جنگل ها  برگزار شد. 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :