پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس مرکز آموزش منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد هفته دولت را تبریک گفت
بازدید : 160 3 شهريور 1399 ساعت 12:37 شماره :76237

رئیس مرکز آموزش منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد هفته دولت را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد سید ابوطالب وهابی رئیس این مرکز با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، هفته دولت را تبریک گفت.

متن پیام صادره به شرح  زیر می باشد:

« بسمه تعالی »

نامگذاری هفته اول شهریور ماه، به نام هفته دولت یادآور نام و یاد شهیدان والامقام رجائی و باهنر و تمامی کسانی است که دلسوزانه در راه خدمت یه هموطنان، انسانیت را به تصویر کشیده و مسیر رشد و ترقی، عمران و آبادانی و پیشرفت همه جانبه کشور را هموار نموده اند.

هفته دولت نمادی از همدلی، اتحاد ملت و دولت و وفاق برای سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی است و تداعی گر یاد و خاطره شهیدان عزیزی است که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند.

اینجانب ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت و شهیدان رجائی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه تلاشگران عرصه های منابع طبیعی کشور و مسئولان و کارکنان مرکز آموزش منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد تبریک عرض نموده و توفیق خدمت برای همگان را از خداوند متعال خواستارم.

 

سید ابوطالب وهابی

رئیس مرکز آموزش منابع طبیعی مهندس ساعی کلارآباد 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :