پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - انتصاب مشاورین در سازمان جنگل‌ها
بازدید : 50 30 تير 1399 ساعت 7:50 شماره :75024

انتصاب مشاورین در سازمان جنگل‌ها
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور عصر روز یک شنبه در شورای مدیران با صدور احکامی جداگانه چهار مجری و مشاور سازمان در بخش‌های مختلف را منصوب کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، دکتر مسعود منصور ابتدا در حکمی سید جاسم ساعدی نماینده پنج دوره مجلس شورای اسلامی را به عنوان هماهنگ‌کننده و پیگیری امور مجلس در سازمان جنگل‌ها منصوب و در اینباره یادآور شد: سازمان جنگل‌ها یک سازمان حاکمیتی است و نیازمند ارتباط بیشتر با مراجع قانون‌گذاری است و عدم ارتباط مستمر با مجلس می‌تواند ما را در تصمیم‌گیری‌های به موقع قانونی دچار مشکل نماید.
رییس سازمان جنگل‌ها همچنین ایمان جمشیدی معاون حفاظت و امور اراضی سال‌های نه چندان دور این سازمان را به سمت مشاور سازمان و بازرس ویژه در امور حفاظت و مدیریت جنگل‌های کشور منصوب کرد. 
منصور در ادامه رسول اشرفی‌پور عضو سابق شورای‌عالی جنگل را به عنوان مشاور فنی سازمان اعلام و خاطرنشان کرد: پیگیری امور کنوانسیون‌ها، پیگیری اقدامات مشترک با سازمان حفاظت محیط‌زیست و انجام همکاری‌های دوجانبه در  پروژه‌های بین‌المللی امروز امری لازم برای سازمان جنگل‌ها به حساب می‌آید و بکارگیری مشاور فنی متخصص در این حوزه می‌تواند به سازمان جنگل‌ها کمک نماید.
منصور در ادامه جلسه شورای مدیران، در حکمی دیگر احمد رضا لعلی‌نیا را به عنوان مجری طرح و دبیر ستاد ملی راهبری صندوق‌های حمایت از توسعه منابع‌طبیعی انتخاب کرد و افزود: صندوق توسعه منابع‌طبیعی جزء محورهای نه‌ ‌گانه منابع‌طبیعی در سال جهش سازمانی است و راه‌اندازی و توسعه آن باید با قوت هر چه بیشتر با محوریت معاونت برنامه‌ریزی، توسعه و منابع در ستاد سازمان و ادارات منابع‌طبیعی استان‌ها در دستور کار قرار گیرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :